Front-end Webdeveloper

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu wdrażającego serwisy i aplikacje internetowe, systemy CMS oraz będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę i rozwój istniejących realizacji. Poszukujemy partnera, który stanie się częścią naszego zespołu oraz podoła wyzwaniom, jakie towarzyszą nam w miejscu pracy.

Wymagania:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio),
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3,
  • dobra znajomość JavaScript, w tym mocne doświadczenie z jQuery,
  • doskonała znajomość wytwarzania kodu pod różne przeglądarki internetowe,
  • znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design,
  • dokładność oraz dobre oko do detali,
  • znajomość programu Adobe Photoshop,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie czytania dokumentacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą

  • doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT,
  • znajomość SASS,
  • aktywne zainteresowanie front-endem,
  • znajomość  jednego z frameworków JS (ember.js, angularJS, backbone.js),
  • praktyczna znajomość Gulp, Bower
  • znajomość systemu CMS TYPO3.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w branży interaktywnej, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla ciekawych klientów,
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • finansowanie/współfinansowanie konferencji i warsztatów.
  • Do CV prosimy dołączyć portfolio - adresy www ostatnio zrealizowanych projektów z określeniem zakresu obowiązków.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem EDGE Technology/ Front-end Developer na adres hr@edgetechnology.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".